HODAČ DESIGN, moderní kuchyně, moderní interiéry

Firma HODAČ DESIGN byla založena v roce 1998. V pronajaté dílně jsme začali vyrábět zakázkový nábytek, později i kompletní interiéry. Postupně jsme se rozšiřovali o nové zaměstnance. V roce 2006 jsme pronajatou dílnu koupili a postupně začali s rekonstrukcí celého objektu. Nyní máme plně vybavenou výrobu a šikovné zaměstnance.

Již několik let se zaměřujeme na výrobu moderních kuchyní a moderních interiérů. Návrhy kuchyní a interiérů tvoříme sami a také spolupracujeme s řadou návrhářů a interiérových architektů.

Mezi největší přednosti naší firmy patří vysoká kvalita našich výrobků, přesné zpracování s důrazem na detail, spolehlivost a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Kde působíme

Působíme převážně v těchto městech: Praha, Hradec Králové, Pardubice, Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Vamberk, Žamberk, Letohrad, Choceň, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice a jejich okolí.

Pokud nám chcete poslat poptávku, nebo máte nějaký dotaz, určitě nás kontaktuje. Najdeme si na vás čas a budeme se vám věnovat.